Paslaugos


Nestandartinių Baldų Gamyba

Baldai korpusiniai, kieti, minkšti, biuro, restoranų, kavinių, barų, parduotuvių, viešbučių - projektavimas, gamyba, didmeninė, mažmeninė prekyba, montavimas. Virtuves. Spintos su stumdomomis durimis.

Stumdomų durų sistemos. Stumdomos duris.

LMDP (laminuota medžio drožlių), MDF (presuota medžio dulkių dažyta) - plokštės, natūrali mediena, apdailos detalės - prekyba.

Stiklo apdirbimas. Laminuotas stiklas.

UV spauda ant kietųjų paviršių

MDF plokšės, Baldų, baldinių profilių kitų detalių/elementų dažymas.


Interjeras / Dizainas

Projektas yra sėkmingas ne tada, kai tik klausaisi ir girdi Jūsų poreikius, bet kai esi žingsniu priekyje, kai supranti norus ir pageidavimus, kurie žodžiu taip ir nebuvo pasakyti. Tik pajusti.

KROVINIŲ PERVEŽIMAS, PERKAUSTYMAS UŽ PRIEINAMĄ KAINĄ

KROVINIŲ PERVEŽIMAS

Greitas ir saugus krovinių pervežimas Vilniaus mieste Vilniaus apskrityje. Automobiliai talpūs, puikiai tinka saugiai gabenti jūsų paletes, baldus, buitinę techniką, statybines medžiagas ir kitus krovinius iki 1,7 tonos. Draugiškas ir atsakingas vairuotojas visada padės sutalpinti visą vežamą turtą, pritvirtins krovinį ir veždamas saugos jį kaip savo. Drąsiai kreipkitės dėl paslaugų jūsų verslui - jūsų produkcijos išvežiojimo, ar medžiagų tiekimo, visada prieisime bendrą susitarimą.


PERKRAUSTYMO PASLAUGOS

Išvenkite sunkiausių perkraustymo vargų patikėdami juos profesionalams, kurie tai daro kiekvieną dieną. Kraustome greitai ir profesionaliai, dirbame atsakingai ir atsargiai, jūsų turtą saugome kaip savo. Esant reikalui, didesnius baldus išrinksime, transportavę - surinksime, trapesnius daiktus - supakuosime. Mūsų vyrai savo jėga ir ištverme jus nustebins nešdami sunkiausius daiktus į aukščiausius aukštus. Teikiame paslaugas verslui - pristatysime jūsų produkciją klientui tiesiai į namus.


KROVĖJŲ PASLAUGOS

Mūsų vyrukai mielai nudirbs sunkiausius krovimo, kraustymo, baldų surinkimo, pakavimo darbus. Išneš statybines atliekas, iškraus sunkvežimius. padės renginiuose, statybose ar sode. Jei reikės - perstumdys baldus, palaistys gėles ir nupjaus žolę. Gerbiant jų laiką, minimali darbininko rezervacija yra 2 valandos. Esame puikus pasirinkimas verslui - jei nuolat ieškote pagalbinių darbuotojų, kreipkitės, nebereikės kiekvieną kartą vis ieškoti naujų žmonių ir juos įdarbinti.


GREITAS IR KOKYBIŠKAS BALDŲ SURINKIMAS/IŠRINKIMAS, MONTAVIMAS /DEMONTAVIMAS

Neturite laiko ar galimybės? Pradėjote ir supratote, kad tai ne jums? Mūsų meistrai gali Jums padėti ir užtikrinti greitą ir kokybišką baldų surinkimą ir montavimą. Už prienamą kainą. Įvairių baldų surinkimas.

                                                                                             VISOS TEISĖS YRA SAUGOMOS "REBIXON UAB" 2019 ©  

 .